فلفل فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک

فلفل: فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک بازار خودرو

گت بلاگز آذربایجان شرقی ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب وظیفه مهم صدا و سیما

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : ترویج فرهنگ غنی اسلام و انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه صدا و سیما در برابر توطئه های فرهنگی دشمن های هست.

ترویج فرهنگ اسلام و انقلاب وظیفه مهم صدا و سیما

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم در دیدار مدیران و کارکنان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با وی افزود : دشمن های کشور عزیزمان ایران اسلامی جهت از بین بردن نظام از طریق شیوه های متفاوت تهاجم فرهنگی ، عملیات روانی و نفوذ وارد عمل شده است اند که صدا و سیما با انجام رسالت خود تمام نقشه های دشمن های را جهت خدشه دار کردن آرمانهای نظام نقش بر آب می کند.

وی بدبین کردن مردم نسبت به نظام ، ترویج فساد و فحشا ، تضعیف مسولان نظام ، ترویج مدگرایی، ناامید کردن جوانان نسبت به آینده و ترویج مواد مخدر در جامعه را با اعتبار های سیاسی از جمله برنامه های هدفمند دشمن های دانست و افزود : صدا و سیما باید با برنامه سازی های محتوایی برگرفته از فرهنگ اسلامی اهداف آنان را نقش برآب کند .
امام جمعه تبریز با اشاره به تعبیر امام خمینی و رهبر معظم انقلاب از صدا و سیما به عنوان دانشگاه افزود: این مجموعه باید فارغ از پرسشها جناحی و گروهی در مسیر ولایت قدم بردارد و با پیروی از خط امام همانند یک دانشگاه جامعه ای فرهیخته تربیت کند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این مراسم تحقق بخشیدن به آرمانهای نظام در جهت پیروی از خط ولایت را از افتخارات رسانه ملی و صدا و سیمای استان دانست و گفت: کارکنان و عوامل صدا و سیما با تلاش شبانه روزی و حرکت در مسیر نظام و ولایت فقیه باتمام قوا و با وجود پرسشها مالی و کمبود امکانات ، قدمهای بزرگی در تحقق اهداف نظام برداشته هست.
سید محسن لطیفی افزود : نمونه بارز تلاشهای دست اندر کاران رسانه ملی در انتخابات اخیر بود که باعث حضور حداکثری مردم در انتخابات شد.
وی گفت: صدا و سیما همواره پیرو دستورات ولایت فقیه است و آماده برنامه سازی جهت ترویج فرهنگ اسلامی با راهنمایی های نماینده ولی فقیه در استان هست.
لطیفی با ارائه گزارشی از عملکرد شبکه سهند گفت : مرکز آذربایجان شرقی با تعهد هر سال 5 هزار ساعت و رادیو مراغه با 900 ساعت به صورت 24 ساعته تولید برنامه دارد که 20 درصد برنامه ها با عنوان معارف هست.
مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی همچنین گفت: در بخش سیما هم با تعهد تامین 2 هزار و 150 ساعت برنامه و با 7 ساعت برنامه های تولیدی ، 24 ساعته پخش برنامه دارد و از اول سال تا کنون 730 ساعت در حوزه معارف تولید برنامه داشته هست.
وی معاونت خبر این مرکز را یکی از پر مخاطب ترین بخش های این مرکز دانست و گفت : این واحد در 6 بخش خبری اخبار و اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار می دهد به طوری که مخاطبان خبر سیما به بیش از 90 در صد رسیده و میزان اعتماد به اخبار صدا و سیما نیز 83 درصد هست.
انتهای پیام/خ

واژه های کلیدی: فرهنگ | اسلامی | برنامه | ولایت فقیه | آذربایجان | ترویج | فرهنگ اسلام | انقلاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog