فلفل فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک

فلفل: فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک بازار خودرو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری با «ستایش ۳» برمی گردم / عنایت بخشی

بازیگر سریال “ولایت عشق” گفت: طی ماه گذشته جهت بازی در فیلم سینمایی “زندانی ها” به کارگردانی “مسعود ده نمکی” و سریال “ستایش ۳” به کارگردانی “سعید سلطانی” به من

با «ستایش ۳» برمی گردم / عنایت بخشی

عنایت بخشی: با «ستایش ۳» برمی گردم

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال “ولایت عشق” گفت: طی ماه گذشته جهت بازی در فیلم سینمایی “زندانی ها” به کارگردانی “مسعود ده نمکی” و سریال “ستایش ۳” به کارگردانی “سعید سلطانی” به من پیشنهاد شده است است.

به گزارش سینماخبر، عنایت بخشی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین اوضاع جسمانی خود گفت: خدا را شکر نسبت به گذشته حالم بسیار بهتر هست. پیشتر مشکلاتی بود ولی خوشبختانه همچنان با ادامه روند درمان اوضاع بسیار بهتری دارم.

با «ستایش ۳» برمی گردم / عنایت بخشی

وی به همین جهت ادامه داد: مسئله مهم من واریس رگ های پا به خاطر سر پا ایستادن های طولانی در وقت دوران بازیگری ام هست. این مسئله همچنان با من همراه است ولی با درمان و مصرف دارو تلاش می کنم آن را اصلاح ببخشم.

بازیگر سریال “محکومین” راجع به فعالیت های خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: در حال حاضر دو پیشنهاد جدی جهت بازیگری در سینما و تلویزیون دارم که به امید خدا با آنها به عرصه بازیگری باز خواهم گشت.

بازیگر سریال “ولایت عشق” گفت: طی ماه گذشته جهت بازی در فیلم سینمایی “زندانی ها” به کارگردانی “مسعود ده نمکی” و سریال “ستایش ۳” به کارگردانی “سعید سلطانی” به من

بازیگر سریال “ولایت عشق” راجع به دو پیشنهادی که جهت بازی داشته اضافه کرد: طی ماه گذشته جهت بازی در فیلم سینمایی “زندانی ها” به کارگردانی “مسعود ده نمکی” و سریال “ستایش 3” به کارگردانی “سعید سلطانی” به من پیشنهاد شده است است.

بخشی با اشاره به قبول حضور در هر دو پروژه پیشنهادی خاطرنشان کرد: از نظر من هر دو اثر کیفیت خوبی خواهند داشت و کارگردانان خوبی هم دارند. هنوز فیلمنامه زندانی ها را نخوانده ام ولی به محض تماس از سوی ده نمکی جهت بازی در اثر حاضر خواهم بود.

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | زندانی | بازیگری | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog