فلفل فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک

فلفل: فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک بازار خودرو

گت بلاگز اصفهان آغاز خرید تضمینی محصول جو از کشاورزان در شهرستان اردستان

رئیس اداره تعاون روستایی اردستان گفت: با شروع فصل برداشت محصول جو، خرید تضمینی این محصول در شهرستان اردستان شروع شده است هست.

آغاز خرید تضمینی محصول جو از کشاورزان در شهرستان اردستان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عبدالرضا عابدان زاده افزود: امسال پیش بینی می شود بیش از پنج هزار تن محصول جو تولیدی کشاورزان شهرستان اردستان به وسیله این اداره و در دو شرکت تعاونی روستایی کویر زواره و مهر مهاباد خریداری شود.

وی با بیان این که بدلیل باد زدگی، طوفان و کم کردن آب دهی چاه های کشاورزی امسال محصول کمتری بدست آمده است تصریح کرد: در سال گذشته بالغ بر شش هزار تن محصول جو از کشاورزان خریداری شد.
رئیس اداره تعاون روستایی اردستان افزود: قیمت خرید تضمینی جو هر کیلو 10 هزار و 300 ریال و هر کیلو گندم 13 هزار ریال تعیین شده است است و همزمان فروش جو نیز به وسیله بورس کالا جهت دومین سال شروع شده است و مابه التفاوت خرید و فروش محصول جو به وسیله دولت پرداخت می شود.
عابدان زاده با اشاره به این که سال گذشته 5 هزار هکتار از اراضی شهرستان زیر کشت محصول جو بوده است گفت: امسال بدلیل کم کردن آب چاه کشاورزی سه هزار هکتار زیر کشت قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: میانگین برداشت جو چهار تن در هکتار بوده که امسال سه و نیم تن در هکتار کم کردن دارد.
وی افزود: در حال حاضر 47 دستگاه کمباین مشغول عملیات برداشت جو در سطح اراضی شهرستان هستند.
رئیس اداره تعاون روستایی اردستان هم چنین گفت: هزار و 700 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان زیر کشت گندم واقع شده است است و آینده نگری می شود در هر هکتار پنج تن محصول گندم برداشت شود.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : اداره

واژه های کلیدی: اداره | محصول | کشاورزی | اصفهان | خرید تضمینی محصول جو | از کشاورزان | در شهرستان اردستان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog