فلفل فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک

فلفل: فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک بازار خودرو

گت بلاگز اقتصادی عرضه گوشت وارداتی قیمت های موجود را می شکند؟

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: در حال حاضر قیمت ها تغییری پیدا نکرده ولی آینده نگری می شود که طی چند روز آتی با عرضه گوشت وارداتی قیمت ها عوض کردن پیداکند.

عرضه گوشت وارداتی قیمت های موجود را می شکند؟

علی اصغر ملکی مدیر اتحادیه گوشت گوسفندی در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به آخرین اوضاع بازار گوشت اظهار داشت: در حال حاضر هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با قیمت 42 الی 43 هزار تومان به مصرف کنندگان عرضه می شود.

عبارات مهم : بازار
وی افزود: روز گذشته شرکت تعزیرات حکومتی با حضور مسئولان وزارت جهاد شرکت حمایت و سایر فعالین مرتبط جلسه ای را تشکیل داد که در آن جلسه جهت کم کردن نوسانات قیمت گوشت در بازار قرار شد توزیع گوشت قرمز وراداتی به وسیله شرکت پشتیوانی با سود کم عرضه شود.

وی با اشاره به رکود حاکم در بازار افزود: در حال حاضر قیمت ها تغییری پیدا نکرده ولی آینده نگری می شود که طی چند روز آتی با عرضه گوشت وارداتی با قیمت مناسب در بازار قیمت های فعلی شکسته شود.

ملکی در پاسخ به این پرسش که شیوه تب کریمه کنگو می تواند در کم کردن قیمت گوشت تاثیر گذار باشد بیان کرد: در صورت امتناع مردم از خرید،گوشت ارزان خواهد شد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در توصیه ای به مردم گفت: با توجه به آنکه گوشت های موجود در قصابی های مجاز تحت شرکت دام پزشکی کشتار می شود و جهت اطمینان یک روز پیش سرد می شود لذا جایی نگرانی وجود ندارد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بازار | وارداتی | تاثیر گذار | صنعت | گوشت | ارزان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog