فلفل فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک

فلفل: فابریک تایلند لاستیک قیمت لاستیک بازار خودرو

گت بلاگز فرهنگی هنری دوبله «جویندگان طلا» جهت پخش از شبکه پنج ادامه دارد

ادامه مستند «جویندگان طلا» به مدیریت غلامعلی افشاریه در امور دوبلاژ در حال دوبله هست.

دوبله «جویندگان طلا» جهت پخش از شبکه پنج ادامه دارد

غلامعلی افشاریه پیشکسوت عرصه دوبلاژ در مورد روند دوبله مستند «جویندگان طلا» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: در حال حاضر دوبله 24 قسمت مستند «جویندگان طلا» به آخر رسیده و دوبله 17 قسمت دیگر آن در حال انجام هست.

عبارات مهم : سریال
مدیر دوبلاژ آثار ماندگار مستند سینمای جهان، تصریح کرد: سریال «جویندگان طلا» با محوریت اجتماعی و درام بوده که روایتگر ماجراهای گروهی است که به همراه خانواده های خود، جهت یافتن طلا به قطب می روند و در ادامه از هم جدا می شوند و جهت دستیابی به طلاهای زیاد با هم به مسابقه می پردازند و در ادامه اتفاقات غیر منتظره ای جهت آنها رقم می خورد.

افشاریه با اشاره به خبر مستند «جویندگان طلا» اظهار داشت: با جلو رفتن مستند «جویندگان طلا» افرادی را خواهیم دید که خودشان را از دیگر اعضا برتر می بینند که موجب مشکلاتی در رسیدن به نشانه مهم آنها می شود. به نظر من فعالیت گروهی نباید به این صورت باشد و این مورد به گونه ای عبرت آموز بوده؛ بطوری که اهمیت اتحاد اعضای گروه را به تصویر می کشد.

افشاریه در آخر راجع به صداپیشگان این سریال گفت: جواد پزشکیان، فریدون اسماعیلی، تورج مهرتاش، مریم نشیبا، سعید مقدم منش، علیرضا شایگان، ناصر احمدی، امیر صالح کسروی، کسری کیانی، آیدین درویش زاده، ظفر گرایی، علی جلیلی باله، حسین باقری، مهرداد ارمغان، ناصر خویشتن دار، زهره اسدی و مژگان احمدی از صداپیشگان مهم و نرگس شقاقی بازنویس سریال «جویندگان طلا» هستند.

گفتنی هست؛ دوبله سریال «جویندگان طلا» به سرپرستی غلامعلی افشاریه هر روز در قالب 44 دقیقه در هر قسمت، از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سریال | مستند | غلامعلی افشاریه | دوبله سریال جویندگان طلا | شبکه پنج سیما |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog